Priya Sharma

Latest stories

11d
The Register NorthJersey.com
Verona's H.B. Whitehorne Middle School releases honor rolls for third marking periodHolland Antoinietta Johnson Rebecca Katsios Nicolas Kozachuk Christopher La
Verona's H.B. Whitehorne Middle School releases honor rolls for third marking period
The Register NorthJersey.com / Posted 11 days ago
Holland Antoinietta Johnson Rebecca Katsios Nicolas Kozachuk Christopher Lakin Shane Lawless Sloan Lawless Priya Limbachiya Tess Lucanie Tristan Lugo Bryan McKeen Caitlin McKeown Morgan Michelson Thomas Mulligan Aidan... Read more
2 related stories
12d
New Kerala
'Mesmerizing' India Beach Fashion week set to hit Goa shores - newkerala.com #63051previous two seasons, IBFW has hosted designers such as Wendell Rodricks, Falgu
'Mesmerizing' India Beach Fashion week set to hit Goa shores - newkerala.com #63051
New Kerala / Posted 12 days ago
previous two seasons, IBFW has hosted designers such as Wendell Rodricks, Falguni & Shane Peacock, James Ferreira, Rock S, Priya Kataria Puri, Manoviraj Khosla, Mayur Girotra, Asmita Marwah, Anupama Dayal, Nachiket Bharve, Rakesh Agarwal, Urvashi... Read more
15d
The Financial Express
UPSC IAS Civil Services final result 2016 declared: Tina Dabi emerges No 1, Aamir Ul Shari Khan Akhtar follows; check toppers listARI 8 0708525 KUMBHEJKAR YOGESH VIJAY 9 0147086 KARN SATYARTHI 10 0636176 AN
UPSC IAS Civil Services final result 2016 declared: Tina Dabi emerges No 1, Aamir Ul Shari Khan Akhtar follows; check toppers list
The Financial Express / Posted 15 days ago
ARI 8 0708525 KUMBHEJKAR YOGESH VIJAY 9 0147086 KARN SATYARTHI 10 0636176 ANUPAM SHUKLA 11 0030357 ANURAG CHANDER SHARMA 12 0835059 ASHISH 13 0003413 SIDDHARTH JAIN 14 0891407 KIRTHI C 15 0003562 PRATAP SINGH 16 0714225... Read more
20d
The Hindu
Amoj pips Beant for 800m gold; Kiran, Subha win in 200m3:17.79s; 2. Delhi, 3:22.21; 3. Kerala, 3:22.79. Girls: 200m: 1. Subha (TN) 24
Amoj pips Beant for 800m gold; Kiran, Subha win in 200m
The Hindu / Posted 20 days ago
3:17.79s; 2. Delhi, 3:22.21; 3. Kerala, 3:22.79. Girls: 200m: 1. Subha (TN) 24.83s; 2. Anwesha Roy (WB) 25.12; 3. Komal Sharma (UP) 25.47; 400m hurdles: 1. Tiasha Samaddar (WB) 1:01.98; 2. P.O. Sayana (Ker) 1:03.59; 3. Anurupa Kumari (Jha)... Read more

People in this news